DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 21.06.2020 00:20:18 

Lusatia consort

Baraban - Etnofest

Střípky ze 13. Barabanfestu

https://www.youtube.com/watch?v=lSvjU_RzAdI  

 

 

↓ Program Barabanfestu níže ↓

 

 

Barabanfest 2016

20.-21. května

 

.

 

Procházelo se dnes cvikovskými ulicemi jakési děvče. Zrovna míjelo dveře jednoho z mnoha domů,
co jich ve Cvikově je, když tu na ni z jedněch vykoukl nějaký rohatý předmět nebo stvůra, nebo co.
Tak se vylekala. že to nebyla schopna vůbec identifikovat. Když se sbírala ze země, uviděla nad sebou usměvavého chlápka, který v rukou třímal předmět jejího polekání. Jak se podivila, když jí pán vysvětlil,
že se jedná o dudy, a tedy se nemá čeho bát. Byl hodný a pozval ji k nám na Barabanfest.
Děvče se podivilo, kolik různých nástrojů se během festivalu na scénách objeví-asi tak skoro 246,
a také že i prý dudy uslyší, kankles, al oud, a mnoho jiných rozdivností.
Ale na to už se byla zeptat u nás ve festivalové redakci
.

 

 

Program Barabanfestu 2016

                                                                                                                                                                                                             

pátek 20.5. 2016

                                                                                                                                                                                                             

15.00     Průvod od malé ZŠ na náměstí a zpět

17.00     Lužánek                                                             Galerie Severu

17.30     Bubenický workshop (do 19.30 hodin)            Starý kulturní dům

17.30      Improvizační pěvecké radosti (do 19.30)        Loutková scéna

17.30     Elnyaz – Písně východního větru               Galerie Severu

18.30     Pražský ukulele band                                       pódium za Severem

19.30     Krusa                                                                Galerie Severu

20.00     Jahtec Jammin´ Job                                        pódium za Severem

21.15     csangó bál                                                       pódium za Severem

22.15     Tygroo                                                            zahrada

 

                                                                                                                                                                                                              

sobota 21.5. 2016

                                                                                                                                                                                                              

8.00       Bubenický workshop (do 10 hodin)                        Starý kulturní dům

9.40       průvod od ZUŠ ke kulturáku                                ZUŠ Cvikov

10.00    Sochařka - vystoupení žáků VV ZUŠ Cvikov      velký sál Severu

10.15     Zahájení festivalu                                                  velký sál Severu

10.05     Jääääär                                                                   velký sál Severu

10.30    Bubenický workshop (do 12.30)                            Starý kulturní dům

10.45       Lusatia consort                                                                      galerie Severu

11.15    csangó bál                                                                zahrada

12.00    přestávka

 

12.30    Improvizační pěvecké radosti (do 14.30)      Loutková scéna

14.00    Lusatia consort+Patašpička                         rybníček Internát

14.15        Laiminguo                                                                   rybníček Internát

15.00    Horana a syn                                                  rybníček Internát

15.45    Jääääär                                                           rybníček Internát

16.00    Crashendo                                                       galerie Severu

17.00    Lusatia consort                                             galerie Severu

17.00    Improvizační pěvecké radosti (do 19.00)      Loutková scéna

17.30    Countdown to madness                                zahrada

19.00    Laiminguo                                                     galerie Severu

 

20.00    Zahrada kulturáku nebo v dešti sál   

Bubenický workshop
Judit Menyhért
Lusatia consort
Horana a syn
Bubenický workshop
Crashendo
Jääääär
Laiminguo

 

22.00          Věra & Her People

23-23.15    ohňová show

23.15         csangó bál

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy na starší ročníky jsou:

 

1. ročník (2008) 2. ročník (2009) 3. ročník (2010)   4. ročník (2011)               5. ročník (2012